بازار کتاب دخترانه شد
۱۳۹۵-۰۵-۱۷
بازار کتاب دخترانه شد
همزمان با روزهای دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه(س) بازار کتاب دخترانه شد.
همزمان با روزهای دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه(س) بازار کتاب دخترانه شد.
خبرگزاری فارس - گروه کتاب و ادبیات: در این روزهای مصادف با روز دختر و میلاد حضرت معصومه(س) کتاب با این محوریت با عنوان «بی تو یکسال است» پرفروش شد.
«بی تو یکسال است» شرح داستانی حیات نورانی حضرت فاطمه معصومه(س) را در بر می‌گیرد به همت نجمه کتابچی در 48 صفحه و  13 فصل به تشریح گزیده‌ای از زندگانی کریمه اهل بیت(ع) اختصاص دارد.
این کتاب ـ که در نوع خود نخستین روایت داستانی از زندگانی پرفراز و نشیب چشم و چراغ اهل علم و ساکنان شهر اجتهاد محسوب می‌شود ـ فصل‌های برگزیده‌ای از زندگانی حضرت فاطمه معصومه(س) را بین سالهای پایانی عمر شریف حضرت امام موسی کاظم(ع) تا وفات حضرت معصومه(س) به تصویر کشیده است.
ردیف عنوان
پرفروش اول رویای نیمه شب
پرفروش دوم شهر ضرب‌المثل‌ها_ دختران آفتاب
پرفروش سوم دختر شینا_ من پیش از تو
کتاب «سینمای عباس کیارستمی» نوشته روبرت صافاریان توسط انتشارات روزنه منتشر و در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شد؛ صافاریان در این اثر، در 3 بخش نزدیک 4 دهه فعالیت فیلمسازی عباس کیارستمی را بررسی کرده است. بخش نخست کتاب به فعالیت‌های این فیلمساز نام‌آشنای ایرانی در دوره پیش از انقلاب اختصاص داشته و در آن جای ویژه‌ای به دو فیلم مسافر و گزارش داده شده است.
بخش دوّم کتاب عمدتاً به آثار موفق این فیلمساز در جشنواره‌های جهانی تحت عنوان عمومی چهارگانه «زندگی ادامه دارد» پرداخته و در بخش سوّم کارهای تجربی‌تر فیلمساز مانند ده و شیرین و همین طور فیلم‌هایی که فیلمساز در خارج از کشور ساخته مانند کپی برابر اصل، مورد بررسی قرار گرفته‌اند. فصل پایانی هم کوششی برای جمع‌بندی شخصیت هنری و سینمایی کیارستمی به عنوان پست مدرنیستی سنت‌گرا است.
ردیف عنوان نویسنده
نویسنده اول مظفر سالاری
نوینسده دوم حجت‌الاسلام حیدری ابهری
نویسنده سوم بهناز ضرابی زاده، جوجو مویز
«راز درخت کاخ» اثر دیگری است که در میان پرفروش ها خودی نشان داد، این کتاب نتیجه گفت‌وگو با مادر شهیده زینب کمایی است. در این کتاب مادر این شهیده برای اثبات مظلومیت دخترش در جریان ترور منافقین، بیماری و شرایط نامطلوب جسمی خود را از یاد برده و با انگیزه بالایی به سوالات نویسنده پاسخ می‌گوید. «راز درخت کاج» نوشته «معصومه رامهرمزی» است.
ردیف عنوان ناشر
ناشر اول کتابستان معرفت
ناشر دوم بوستان فدک_ آموت
ناشر سوم  سوره مهر
برای دریافت فهرست کامل پرفروش‌های هفته دوم مرداد 95 اینجا       را مشاهده کنید.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید