۱۳۹۸-۰۴-۲۲
اولین سه‌شنبه فرهنگی با اجرایی متفاوت در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) درگز برگزار شد

اولین سه‌شنبه فرهنگی با اجرایی متفاوت در مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) درگز برگزار شد

هم زمان با روز ادبیات کودک اولین سه شنبه فرهنگی مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام ر ضا(ع) شهرستان درگز با حضور مخاطبان کودک در محل این کتابخانه رقم خورد.

محمود انتظاری رئیس مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) در این باره گفت: با توجه به مصادف شدن برگزاری اولین سه شنبه فرهنگی این کتابخانه با روز ادبیات کودک این مجموعه طی فراخوانی به برگزاری مسابقه فرهنگی و طراحی برای کودکان علاقه‌مند به کتاب و کتابخانه اقدام کرد.
وی خاطرنشان کرد: این مسابقه با هدف آشنایی کودکان با محیط کتابخانه و علاقه مندی بیشتر به کتاب، معرفی فرهنگ رضوی، معرفی شخصیت امام رضا(ع) و حضور کودک در یک فعالیت اجتماعی و رقابتی، در 2 سطح کودکان 4 تا 7 سال با ارائه الگو و طرح مناسب ایام برگزار شد.
وی همچنین به برگزاری برنامه مهدوی در ادامه برنامه های این سه شنبه فرهنگی اشاره کرد و گفت: این برنامه در راستای تکمیل مفاهیم دینی و آشنایی کودکان و همراهان ایشان با فرهنگ مهدوی برگزار شد و شرکت کنندکان در کنار این برنامه از نمایشگاه کتاب «امام مهربانی» در محل این مجتمع فرهنگی دیدن کردند.
رئیس مجتمع فرهنگی و کتابخانه امام رضا(ع)، از این مجتمع به عنوان نگین فرهنگی شهرستان درگز نام برد که با 35 هزار نسخه کتاب چاپی و 3500 عنوان منابع الکترونیکی و کتابخانه کودک با حدود 1000 نسخه کتاب کودک و تعداد حدود 9500 نفر عضو خواهر و برادر از ساعت 7:30 صبح لغایت 19:30 در خدمت علاقه مندان به کتاب و است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود