۱۳۹۸-۰۶-۰۵
نمایشگاه‌های کتاب رضوی برای خانواده

نمایشگاه‌های کتاب رضوی برای خانواده

کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی در مشهد و شهرستان‌های سراسر کشور، به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، منابع مطالعاتی خود را با این موضوع در در قالب نمایش کتاب، نرم‌افزار و پوستر در معرض نمایش قرار دادند.

به گزارش گنجینۀ رضوی، کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی در مشهد و شهرستان‌های سراسر کشور، به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، منابع مطالعاتی خود را با این موضوع در در قالب نمایش کتاب، نرم‌افزار و پوستر در معرض نمایش قرار دادند.
از جمله کتب این نمایشگاه‌ها می‌توان «طعم خوش اخلاق در خانواده»، «مديريت و برنامه‌ريزي امور خانواده»، «خانوادۀ شاد و با نشاط»، «افتخار بازنشستگي»، «زندگي از پنجاه سالگي شروع مي‌شود (كتاب راهنما براي برنامه‌ريزي خلاق در دوران بازنشستگي)»، «بهداشت و مديريت خانواده» و نرم‌افزارهاي «ازدواج و خانوادۀ موفق»، «قانون خانواده»، «مجلۀ تصويري در مسير زندگي»، «مباحث حقوقي خانواده»، «خانوادۀ آسماني»، «خانواده: نرم‌افزار كتاب و سخنراني» را نام برد.
هدف از برگزاری این نمایشگاه‌ها، آشنایی با منابع مطالعاتی در این حوزه و رشد آگاهی و مهارت بیشتر مراجعان در حل مسائل خانوادگی است.
کتابخانۀ آیت‌الله شیخ مجتبی قزوینی(ره) واقع در خیابان طبرسی، کتابخانۀ امام رضا(ع) تربت حیدریه و کتابخانۀ امام رضا(ع) بیرجند از جمله کتابخانه‌هایی هستند که این نمایشگاه‌ها در آن برپا شده است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود