۱۳۹۹-۰۳-۰۲
فلسطين: از منظر حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي (مد ظله العالي) رهبر معظم انقلاب اسلامي
فلسطين: از منظر حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي (مد ظله العالي) رهبر معظم انقلاب اسلامي
فلسطین از منظر آیت‌الله خامنه‌ای، اثر سعید صلح میرزائی، دربارهٔ دیدگاه‌های حضرت خامنه‌ای (مدّ ظلّه العالی)، دربارهٔ مسئله فلسطین است.

 

در این اثر، سخنان حضرت آیت الله خامنه ای (مدّظلّه العالی) در مجامع عمومی و خطبه‌های نماز جمعه، پیرامون مسئله فلسطین طی سال‌های ۱۳۵۹ تا ۱۳۹۰ مورد بررسی قرار گرفته‌است.

کتاب «فلسطين: از منظر حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي (مد ظله العالي) رهبر معظم انقلاب اسلامي»به صورت موضوعی در هشت بخش تنظیم شده‌است که شامل کلیات، شکست‌ها و پیروزی‌ها، مسئولیت‌ها، جنایات، راه حل‌ها، قهرمانان، روشنگری، و آینده روشن است.

علی‌اکبر ولایتی، مقدمه‌ای ۱۳ صفحه‌ای بر این کتاب نوشته و مسئله فلسطین را از منظر تاریخی و سیاسی مورد بررسی قرار داده است. این کتاب در ۴۱۴ صفحه و توسط انتشارات انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۰ به چاپ رسیده و تاکنون چندین بار تجدید چاپ شده‌است. وی در این مقدمه، با نگاهی تحلیلی، به تاریخچه مسئله فلسطین پرداخته، و اشغال فلسطین و تشکیل دولت صهیونیستی را بخشی از توطئه غرب جهت مقابله با دنیای اسلام معرفی می‌کند. وی توجه ویژه رهبران انقلاب اسلامی ایران را به مسئله فلسطین، نشانه اهمیت حیاتی این مسئله دانسته، و سخنان و موضع‌گیری‌های رهبر انقلاب را ضامن ادامه حیات مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی می‌داند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید