از چیزی نمی‌ترسیدم
۱۳۹۹-۱۰-۱۴
از چیزی نمی‌ترسیدم
این کتاب که مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب شده است نخستین اثر چاپ شده توسط انتشارات «مکتب حاج قاسم» محسوب می‌شود و شامل دست نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه‌ مبارزات انقلابی در سال ۵۷ است.

 

این کتاب که مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب شده است نخستین اثر چاپ شده توسط انتشارات «مکتب حاج قاسم» محسوب می‌شود و شامل دست نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه‌ مبارزات انقلابی در سال ۵۷ است..

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره «از چیزی نمی‌ترسیدم»، کتاب زندگینامه خودنوشت حاج قاسم سلیمانی و پیش از مطالعه آن یادداشتی مرقوم کردند.
متن یادداشت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بدین شرح است:

«بسمه تعالی

هر چیزی که یاد شهید عزیز ما را برجسته کند، چشم‌نواز و دلنواز است.

یاد او را اگر چه خداوند در اوج برجستگی قرار داد و بدین‌گونه پاداش دنیایی اخلاص و عمل صالح او را بدو هدیه کرد ولی ما هم هر کدام وظیفه‌ای داریم. کتاب حاضر را هنوز نخوانده‌ام اما ظاهراً می‌تواند گامی در این راه باشد.

رزقناالله ما رزقه من فضله

سیّدعلی خامنه‌ای   
۹۹/۱۰/۷»

کتاب زندگینامه خودنوشت شهید قاسم سلیمانی با عنوان «از چیزی نمی‌ترسیدم» که مزین به یادداشت رهبر انقلاب اسلامی است، روز یکشنبه 14 دیماه 1399 رونمایی شد.

کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» در دو بخش نوشتار و دستنوشت ۱۳۶ صفحه دارد. نخستین نسخه کتاب صبح روز چهارشنبه ۲۶ آذرماه ۹۹ در پایان دیدار دست‌اندرکاران مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و خانواده ایشان با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از سوی زینب سلیمانی، فرزند شهید به رهبر معظم انقلاب اهدا شده بود.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید