کتابخانه مسجد حضرت سجاد (ع)
۱۳۹۴-۱۱-۱۷
کتابخانه حضرت سجاد (ع)
این کتابخانه در سال 1383 با درخواست و پیشنهاد هیات امنای مسجد و موافقت مدیران آستان قدس رضوی در مسجد حضرت سجاد (علیه السلام) افتتاح گردید.

تاریخچه و موقعیت

این کتابخانه در سال 1383 با درخواست و پیشنهاد هیات امنای مسجد و موافقت مدیران آستان قدس رضوی در مسجد حضرت سجاد (علیه السلام) افتتاح گردید. این کتابخانه در ابتدا در دوشیفت جداگانه به آقایان و بانوان خدمات ارائه می نمود اما از سال 1384 خدمات خود را مختص آقایان نمود و تلاش شده است تا محیطی آرام و منابعی مناسب را در اختیار مراجعان قرار دهد.

منابع موجود در کتابخانه و تعداد اعضاء:
این کتابخانه حدود 14 هزار نسخه کتاب چاپی، حدود 600 عنوان منابع دیداری و شنیداری و حدود 10 عنوان نشریه ادواری را فراهم آوری و در اختیار مراجعان و اعضای خود قرار داده است در حال حاضر تعداد اعضای فعال این کتابخانه بیش از 6 هزار و پانصد نفر است.

بخشهای مختلف کتابخانه:
این کتابخانه دارای بخشهای مختلف از جمله تالار مطالعه قفسه باز، واحد امانت منابع چاپی و منابع دیداری شنیداری، واحد مطبوعات و خدمات اینترنت می باشد.

ساعات کار کتابخانه:
این کتابخانه همه روزه بجز ایام تعطیل از 7/15 الی 19/30 در خدمت علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است لازم به توضیح این کتابخانه فقط ویژه آقایان می باشد.

نشانی: بلوار سجاد- نبش سجاد21- مسجد حضرت سجاد(ع) .
تلفن: 36097737-051
برای دیدن تصاویر کتابخانه اینجا را کلیک کنید
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید