۱۳۹۸-۰۲-۱۵
کتابخانه امام رضا (ع) گناباد
کتابخانۀ امام رضا(ع) گناباد به عنوان دومین کتابخانۀ وابسته به آستان قدس در این شهرستان در ایام الله دهۀ مبارک فجر سال 1397 به همت سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و با مشارکت سازمان عمران و توسعۀ رضوی، افتتاح گردید.

 

کتابخانۀ امام رضا(ع) گناباد به عنوان دومین کتابخانۀ وابسته به آستان قدس در این شهرستان در ایام الله دهۀ مبارک فجر سال 1397 به همت سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و با مشارکت سازمان عمران و توسعۀ رضوی، افتتاح  گردید.

تاریخچه و موقعیت:
این کتابخانه در ایام الله مبارک دهه فجر سال 1397 با حضور حجت الاسلام والمسلمين گنابادی نژاد رئيس محترم سازمان فرهنگي آستان قدس رضوی، سرپرست محترم سازمان عمران، رئيس محترم سازمان كتابخانه هاي آستان قدس رضوي و مسئولان شهری و به صورت ارتباط زنده تصويري (ويدئو كنفرانس) با توليت معزز آستان قدس رضوی، افتتاح شد.

كتابخانه امام رضا (ع) با توجه به نیاز منطقه با اعتباری بالغ بر ٢٦ ميليارد ريال در زمينی به مساحت ٢٠٠٠ متر مربع با زيربنای ٩٥٠ متر مربع توسط سازمان عمران و توسعه رضوی ساخته شده است.

منابع موجود در کتابخانه:
این کتابخانه 11480 نسخه کتاب چاپی و 27 عنوان منبع دیداری- شنیداری را فراهم آوری و در اختیار مراجعان و اعضای خود قرار داده است. در حال حاضر تعداد اعضای این کتابخانه 616 نفر است.

بخشهای مختلف کتابخانه:
این بنای کتابخانه‌ای در بخش‌های مختلفی همچون تالار مجزای مطالعه و امانت بانوان و آقایان، میز مطالعه مخصوص محققان، بخش نشریات، تالار ویژه کودکان، ایستگاه مطالعه دیجیتال، تالار مرجع، بخش دیداری شنیداری و نمازخانه های  مجزا به اهالی فرهنگ و دانش این شهرستان و علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی، ارائۀ خدمات می‌کند.

ساعات کار کتابخانه:
این کتابخانه همه روزه بجز ایام تعطیل از 7 الی 19:30 در خدمت آقایان و بانوان می باشد.

نشانی: گناباد- خیابان حافظ- نبش حافظ 20 - کتابخانه امام رضا(ع)
تلفن: 57263272-051

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید