کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی در سراسر ایران‌ با برپایی نمایشگاه کتاب ویژۀ دهۀ کرامت، به بزرگداشت این اعیاد پرداختند.

به گزارش گنجینۀ رضوی، هم‌زمان با آغاز دهۀ کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و امام‌رضا(ع)، کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی در مشهد و شهرستان‌ها در حرکتی یکپارچه اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار به صورت مستقل کردند. معاون کتابخانه‌های آستان قدس رضوی با اعلام این خبر اظهار داشت: این کتابخانه‌ها از اول ذی‌القعده مطابق با 13تیرماه به مدت 10 روز منابع موضوعی خود را در خصوص امام‌رضا(ع) و خاندان ایشان، حضرت معصومه(س)، زیارت، سبک زندگی رضوی و طب‌الرضا(ع) در معرض دید عموم قرار دادند.

حسین خسروی هدف از این حرکت را ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، معرفی منابع منتخب به مخاطبان در این موضوع، ترویج سبک زندگی رضوی و انتشار معارف رضوی در حوزه‌های مخلف ذکر کرد.

وی از کتابخانۀ امام‌رضا(ع) در بیرجند و کتابخانه‌های وابسته در مشهد نظیر كتابخانۀ مجتمع امام‌خميني(ره) واقع در خواجه‌ربيع23؛ كتابخانۀ آيت‌الله حاج شيخ مجتبی قزويني در خيابان طبرسي، حد فاصل چهارراه مجلسی و چهارراه سيلو؛ کتابخانۀ امام‌صادق(ع) واقع در خیابان دانشگاه؛ کتابخانه و حسینیۀ امام‌رضا(ع) در خیابان هاشمی‌نزاد 12 و کتابخانۀ آیت‌الله شیخ هاشم قزوینی واقع در انتهای مصلی 25 و 27 به عنوان نمونه‌ای از این کتابخانه‌ها نام برد و اظهار داشت: این منابع از امکان امانت به اعضا برخوردار است.

برچسب‌ها:
ده‌ها نمایشگاه‌ کتاب ویژۀ دهۀ کرامت در کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود