پایگاه موضوعي مطالعۀ دیجیتال با عنوان «سپهبد شهيد حاج‌قاسم سليماني» در سامانۀ كتابخانۀ ديجيتال کتابخانۀ مرکزی آستان قدس رضوی راه‌اندازی شد.
به گزارش گنجینۀ رضوی، رئیس ادارۀ سازماندهی منابع دیجیتال سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد استان قدس رضوی، از راه‌اندازی پایگاه مطالعۀ دیجیتال با موضوع«سپهبد شهيد حاج‌قاسم سليماني» خبر داد.
مهدی کریمی در این باره اعلام کرد: این پایگاه دیجیتال شامل منابع مختلفی همچون کتب چاپی، مقالات، عکس و فیلم است که قرار است در حاشیۀ مراسم سه‌شنبۀ فرهنگی سازمان کتابخانه‌های آستان قدس رضوی که در ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه 24 دی‌ماه سال جاری در محل موزۀ قرآن و نفایس آستان قدس رضوی برگزار می‌شود، افتتاح شده و به طور رسمی آغاز به کار ‌کند.
وی در این باره تصریح کرد: منابع این پایگاه به صورت پیوسته فراداده‌نویسی شده و در حال تکمیل است.
کریمی در پایان افزود: کتابخانۀ دیجیتال آستان قدس رضوی با بیش از یک دهه فعالیت برای راه‌اندازی، از کتابخانه‌های دیجیتال مطرح در کشور است که در حال حاضر با دارابودن بیش از دو میلیون منبع دیجیتال اعم از نسخه‌های خطی، کتب چاپی و.... در حال ارائۀ خدمات است.
گفتنی است که امکان بهره‌مندی از این منابع برای علاقه‌مندان از سرتاسر دنیا از طریق بستر اینترنت و نیز حضور در محل پایگاه‌های دیجیتال کتابخانۀ آستان قدس رضوی فراهم است.

 

برچسب‌ها:
راه‌اندازی پایگاه موضوعی شهید حاج‌قاسم سلیمانی در کتابخانۀ دیجیتال رضوی
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید