۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۴
به سفارش مادرم
کتاب «به سفارش مادرم» شامل بیست و چند روایت از ماموریتی خانوادگی در عراق می باشد كه توسط احسان حسينی نسب بازگو شده است

...شش سال است که مادربزرگ، مادرمادرم، در هجوم بی امان فراموشی مثل کبوتری آشیان گم کرده مانده است . شش سال است که مادرم، در تمام آنات و لحظات، پیش مادربزرگ است و از او پرستاری می کند. شش سال است که مادرم نتوانسته به هیچ سفری برود، در هیچ جمعی حاضر شود، یک دقیقه خانه را با خیال راحت ترک کند.
در این سالها، مادرم از بین سفرهایی که نمی توانست برود، بیشتر از همه سفر به عراق در ایام اربعین را دوست داشت. مادرم دوست داشت به عراق سفر کند و در هنگامه پیاده روی آدم ها حضور داشته باشد و بخشی از تاریخی باشد که این سالها در حال رقم خوردن است. من اما دوست نداشتم هیچ وقتی از سال به عراق سفر کنم؛ خاصه در ایام اربعین. اما... مادرم وقتی شنید که رفقای عکاسم من را به این سفر دعوت کرده اند تا با آنها به عراق بیایم و روی عکس هایی که آنها از این سفر می گیرند، چیزی بنویسم، مشتاق تر از همیشه، خواست تا من بجای او به این سفر بروم و...

کتاب «به سفارش مادرم» شامل بیست و چند روایت از ماموریتی خانوادگی در عراق مي باشد. كه توسط احسان حسيني نسب بازگو شده است.
تصاویر این کتاب شامل بخشی از عکس های مفهومی و هنری است و بخشی از عکس ها نیز به صورت مستند از وقایع و از زائرانی است که با آنان در خلال این سفر گفت و گو شده است.

برچسب‌ها:
بیست و چند روایت, ماموریتی خانوادگی در عراق, احسان حسينی نسب
سازندگان:
پدید آورنده :حسيني نسب، احسان مشخصات نشر:تهران : به نشر،1397. 328ص. شمارۀ راهنماي ديوئی : پ س / 169 ع 0844092 / 955
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید