۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۶
معراج محمدی
داستان کامل و مستند معراج پیامبر (صلی الله علیه و آله) در کتاب «معراج محمدی» با قلمی شیوا توسط نویسنده در قالب یک داستان پرماجرا به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب حاصل پنج سال تحقیق است و با پیگیری مسیر سفر یک شبه پیامبر (صلی الله علیه و آله) از مکه تا بیت المقدس و از آنجا به هفت آسمان رفته و تا بهشت و جهنم و سدره المنتهی و عرش اوج گرفته، و سپس از حجاب ها گذشته تا به بالاترین درجه قرب الهی رسیده است. ودر انتها بازگشت به مکه، صورت کاملی از داستان و ابعاد تاریخی اعتقادی این ماجرا را بیان کرده است .
کتاب «معراج محمدی» با استناد به متون و منابع تاریخی نگاشته شده و حتی یک کلمه به عنوان تخیل یا پردازش داستانی به آن اضافه نشده است. به نقل از نویسنده : «اگر برخی وقایعِ معراج مبهم یا ناقص است بدان معناست که بیش از این در روایات تاریخی یافت نشده و آنچه به دست ما رسیده نقل کرده ایم؛ و تاکید بر آن بوده که چیزی از خود اضافه نکنیم . 

برچسب‌ها:
معراج پیامبر, قرب الهی, مکه, بیت المقدس
سازندگان:
عنوان : معراج محمدي: داستان کامل و مستند معراج پيامبر صلي‌الله عليه و آله پدید آور:  انصاري، محمد باقر مشخصات نشر:  تهران : دلیل ما، 1374 شماره بازیابی : م885  الف  43 /297
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید