دکتر ملوین مورس، نویسنده این کتاب، پزشک اطفال است و ده سال متمادی روی مسئله تجربه‌های نزدیک به مرگ بچه‌ها تحقیق کرده است.

البته تجربه نزدیک به مرگ یا اِن‌دی‌ای مختص کودکان نیست بلکه برای بزرگسالان هم ممکن است روی دهد. معمولاً این تجربه برای افرادی اتفاق می‌افتد که در اثر یک حادثه ناگهانی مثل تصادف، غرق شدن یا امثال آن، علائم حیاتی‌شان متوقف می‌شود و واقعاً می‌میرند ولی بعد دوباره زنده می‌شوند. این افراد کسانی هستند که مرگ را به‌طور کامل تجربه می‌کنند. اما به‌راستی بر این مسافران برگشته از سفر مرگ چه گذشته است؟ این بچه‌ها با زبان ساده خود حقایق بزرگی را بیان می‌کنند:‌ آنها از سفری می‌گویند که با رها شدن از جسم‌شان آغاز می‌شود. از نوری حرف می‌زنند که سرشار از عشق است و وجود آنها را مملو از شادی کرده است. پشت سر گذاشتن چنین تجربه‌ای زندگی آنها را برای همیشه تغییر داده است. با خواندن این کتاب با حقایقی ناب از آنچه در لحظه مرگ بر ما خواهد گذشت آشنا می‌شویم، حقایقی که دکتر ملوین مورس و همکارانش پس از ده سال تحقیق و مطالعه به‌طور علمی ثابت کرده‌اند واقعیت دارند .

برچسب‌ها:
حقيقت مرگ, مسافران برگشته از سفر مرگ, آغوش نور, بزرگسالان, بچه ها
سازندگان:
عنوان : بچه‌ها در آغوش نور: حقيقت مرگ را از زبان بچه‌ها بشنويم پدید آور : مورس، ملوين مترجم : ايزدي، فرزانه مشخصات نشر : تهران : راشین ، 1385 شماره بازیابی : ب 765 م 9013 /133
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید