۱۳۹۹-۰۶-۱۱
زندگی شاد با فرزندان (زندگی با قواعد تربیت)
با صنعتی و مدرن شدن زندگی‌ها، نیاز والدین به تکنیک‌های فرزند پروری بیش از گذشته است.

دنیای مدرن امروزی خانواده‌ها را به اندازه‌ای سرگرم کرده است که والدین خود را در امر فرزند پروری تک و تنها می‌بینند. کتاب حاضر بدون تکلف‌های پیچیده علمی به سوالات تربیتی والدین بسیار مختصر، مفید و کاربردی پاسخ می‌دهد. این کتاب برای مسائل و مشکلاتی نظیر بدخلقی و پرخاشگری، تکالیف مدرسه، دعوا، دروغگویی، دزدی، عصبانیت و حتی موضوع مهم کودک آزاری راهکارهای عملی ارائه می‌کند.
بیشتر محتوای کتاب در غالب فرهنگ آسیایی تالیف شده است. این کتاب با در نظر گرفتن فرهنگ و ارزش‌های آسیایی، سعی کرده است تا تعریف درستی از تربیت ارائه کند. همین طور سعی شده است تا روش‌هایی را به والدین و مربیان آموزش دهد که منجر به تربیتی اثربخش، همراه با مهربانی و قاطعیت گردد.
این کتاب در ده فصل تهیه شده است که عبارتند از:
فصل اول: تربیت چیست؟؛ فصل دوم: راهبردهای موثر تربیتی؛ فصل سوم: سوالات متداول درباره تربیت؛ فصل چهارم: بررسی کج خلقی در کودکان، فصل پنجم: چطور با تکالیف مدرسه و مشکلاتش کنار بیاییم؟ فصل ششم: مدیریت دعوا و پرخاشگری در کودکان؛ فصل هفتم: مدیریت کودکانی که دروغ می‌گویند؛ فصل هشتم: مدیریت کودکانی که دزدی می‌کنند؛ فصل نهم: چگونه به یک کودک پرخاشکر کمک کنیم؟؛ فصل دهم: سوء استفاده از کودکان.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید