The organization of Libraries, Museums and Documents Center Of Astane Qudse Razavi

۱۴۰۰-۰۱-۱۱
خدمات تحویل مدرک
خدمات تحویل مدرک یکی از خدماتی است که از دیرباز درکتابخانۀ آستان قدس رضوی ارائه می شده است.

بدین صورت که محقق در صورت نیاز به نسخۀ دیجیتال یا تصویر کتاب، درخواست خود را به صورت حضوری ارائه می-کرد و یا از طریق سامانۀ خدمات تحویل مدرک، در وب سایت سازمان قرار می¬داد و سپس تصویر منبع درخواستی پس از بررسی¬های لازم از طریق ایمیل، پست و ... برای وی ارسال می¬شد.
پس از راه¬اندازی نرم افزار کتابخانۀ دیجیتال، سامانۀ خدمات تحویل مدرک در این نرم افزار طراحی شد و در حال حاضر کلیه درخواست¬های محققان از طریق این سامانه به سازمان ارائه می¬شود و منبع دیجیتال نیز از طریق همین نرم افزار در اختیار متفاضی قرار می¬گیرد. گفتنی است، این خدمت شامل طیف وسیعی از منابع موجود در کتابخانۀ آستان قدس رضوی چون کتابهای چاپی، خطی، سنگی، مطبوعات، اسناد، عکس، پایان نامه ها و .... می¬شود.
دقت فرمایید که برای استفاده از خدمات تحویل مدرک، ابتدا باید در وب سایت کتابخانۀ دیجیتال آستان قدس رضوی عضو شوید؛ سپس با ورود به وب¬سایت کتابخانه، منبع مورد نظر خود را جستجو کرده و برای سفارش آن، گزینه "دریافت نمونه منبع" را انتخاب نمایید تا پس از انجام این فرایند، منبع،  طبق ضوابط برای شما ارسال شود.
راهنمای استفاده از خدمات تحویل مدرک در کتابخانۀ دیجیتال آستان قدس رضوی
برای کسب اطلاعات بیشتر و پیگیری درخواست منابع خود، می¬توانید با شماره تماس 05132243287 و یا شماره همراه 09059935677 با کارشناس خدمات تحویل مدرک تماس حاصل فرمایید. ساعات پاسخگویی تلفنی همه روزه به جز ایام تعطیل از 7:30 الی 13:35 و پیامکی از ساعت 15 به بعد.  

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید