The organization of Libraries, Museums and Documents Center Of Astane Qudse Razavi

۱۴۰۰-۰۱-۱۴
امکانات استفاده از اینترنت،کامپیوتر و لپ تاپ
در حال حاضر، استفاده از اینترنت وایرلس صرفاً در پژوهشکدۀ تالار محققان برای اعضاء با کدهای عضویت 1، 2، و 30 امکان¬پذیر است.

سایر اعضاء کتابخانه برای استفاده از کامپیوترهای متصل به اینترنت برای انجام کارهای شخصی باید به تالار اینترنت کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی در طبقه همکف مراجعه نمایند. افزون بر این، در کتابخانه¬های تخصصی سازمان نیز امکان استفاده از کامپیوترهای متصل به اینترنت برای اعضاء و مراجعان آن کتابخانه¬ها برای انجام کارهای علمی -  پژوهشی و جستجوی اطلاعات تخصصی فراهم شده است.
شایان ذکر است، تالار اینترنت در کتابخانۀ مرکزی توسط بخش خصوصی اداره می¬شود و مسئولان این تالار کارشناس کتابداری نمی¬باشند؛ بدین ترتیب اعضاء برای پاسخ به سؤالات تخصصی خود در رابطه با نحوۀ جستجو و بازیابی مقالات علمی باید به کتابخانۀ جامع الکترونیک مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می¬توانید آیین¬نامه کتابخانۀ جامع الکترونیک را مطالعه نمایید.
امکان آوردن لپ¬تاپ¬های شخصی به کتابخانه نیز صرفاً برای اعضاء تالار محققان (کدهای عضویت 1، 2 و 30) فراهم شده است. اعضاء می¬توانند فرم مجوز ورود لپ¬تاپ را از مسئول مربوطه در ورودی تالار محققان گرفته و مراحل اداری اخذ مجوز در کمتر از یک هفته انجام می¬شود. گفتنی است، اعضایی که به طور مرتب از لپ¬تاپ¬های شخصی خود در تالار استفاده کنند می¬توانند برای مدت زمان مشخصی قفسه لپ¬تاپ به همراه کلید در اختیار داشته باشند تا دیگر نیاز به حمل و نقل روزانه لپ¬تاپ نداشته باشند. لطفاً برای کسب اطلاعات دقیق¬تر از قوانین، مقررات و شرایط استفاده از قفسه¬های نگهداری لپ¬تاپ، آیین¬نامه تالار محققان را مطالعه نمایید.
در کتابخانه¬های وابسته آستان قدس رضوی، امکان آوردن و استفاده از لپ¬تاپ شخصی بلامانع است، اما متأسفانه امکان استفاده از اینترنت برای مراجعان و اعضاء فراهم نیست. شایان ذکر است، برای انجام امور شخصی که نیاز به استفاده از کامپیوتر می¬باشد، صرفاً در سه کتابخانه آیت الله حاج شیخ مجتبی قزوینی (ره)، آیت الله حاج شیخ هاشم قزوینی (ره) و حسینیه امام رضا (ع) که بخش دیداری شنیداری دارند فضا و کامپیوتر برای مراجعان فراهم شده است.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید