The organization of Libraries, Museums and Documents Center Of Astane Qudse Razavi

۱۴۰۰-۰۱-۱۷
فرصتهای همکاری - خادمیاری
خدمت به بارگاه نورانی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و زائران آن حضرت آرزوی خیل عظیمی از عاشقان و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت بوده و هر ساله تعداد زیادی از درخواست¬های هموطنان عزیز دریافت می گردد.

در دوران جدید مدیریت، بستر لازم برای خدمت به این آستان در قالب طرح خادمیاری فراهم شده است. بر این اساس، شرایطی فراهم شده که عموم علاقه¬مندان و آرزومندان واجد شرایط خدمت به بارگاه منور رضوی بتوانند توفیق خدمت به آن حضرت را از مسیر خدمت به محرومان و مستمندان شهر و دیار خود و یا ارائه خدمت و همکاری تخصصی با مجموعه¬ها و مؤسسات آستان قدس رضوی را بیابند. به این منظور 25 کانون خادمیاری تشکیل گردیده که فرد با توجه به توانایی¬ها و تخصص¬های خود در سامانه خادمیاری ثبت نام و یکی از این عرصه¬های خدمتی را انتخاب می¬کند. بدین ترتیب، کسانی که علاقه و تخصص دارند و می¬توانند در امور کتابخانه¬ای فعالیت کنند با اعلام آمادگی در سامانه خادمیاران می¬توانند در این عرصه حضور پیدا کنند.
کانون خادمیاری کتاب و کتابخانه با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی می¬تواند از این ظرفیت ایجاد شده نهایت استفاده را ببرد. این مهم از طریق برگزاری:
 برنامه زنگ کتاب
 تشکیل جلسات قصه¬گویی
 خدمت در کتابخانه¬های نقاط محروم و کم برخوردار
 برگزاری نشست¬های کتابخوان
 نقد کتاب
 ارائه خدمات کتابداری و سازماندهی کتابخانه¬های نقاط محروم
جمع¬آوری کتاب و منابع اطلاعاتی از طریق پویش نذر و وقف کتاب
 شرکت در اردوهای فرهنگی
می¬تواند پیگیری شود.
کانون خادمیاری کتاب در تمامی استان های کشور از طریق شبکه مدیران کانون¬های استانی و نمایندگی¬های آستان قدس رضوی در استان ها فعال می¬باشد. برای دسترسی به تمامی اخبار کانون خادمیاری کتاب می¬توانید به گروه "خادمیاران کتاب آستان قدس رضوی" در پیام رسانی داخلی "بله" (ble.im/join/YTBmN2FIOT) بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می¬توانید با شماره تماس 05132281487 با مسئول امور خادمیاران سازمان کتابخانه¬های آستان قدس رضوی تماس حاصل فرمایید.

*کانون خادمیاران کتاب رضوی*

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید