The organization of Libraries, Museums and Documents Center Of Astane Qudse Razavi

۱۴۰۰-۰۱-۱۷
فرصت های همکاری پژوهش
در اجرای طرحهای پژوهشی متناسب با اولویتهای سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، اساتید و پژوهشگران خارج از این مجموعه نیز می توانند پروپوزال های خود را به واحد پژوهش سازمان ارائه کنند.

پروپوزال¬های دریافت شده پس از تأیید داوران در جلسه شورای پژوهش مطرح و در مورد چگونگی انعقاد قرارداد با مجری طرح تصمیم¬گیری می¬شود. در پایان، طرح¬های انجام شده مورد ارزیابی داور ذیصلاح قرار گرفته و نهایی می-شوند.
افزون بر این، اولویت¬های پژوهشی سازمان به نخبه سربازان دارای مدرک دکترا که از سوی معاونت علمی آستان قدس رضوی معرفی می¬شوند، نظر به مدرک تحصیلی و سوابق پژوهشی ایشان نیز واگذار می¬شود. نخبه سربازان می-بایست زیر نظر مشاور و استاد راهنما که از سوی شورای پژوهش سازمان تعیین می¬شود، پروپوزال طرح را ارائه کنند. پس از تأیید در شورای پژوهش، تأیید پروپوزال نخبه سرباز به معاونت علمی نیز اعلام می¬گردد، سپس پروپوزال به دانشگاه دفاع ملی ارائه می¬شود و در صورت تأیید دانشگاه مراحل اداری توسط نخبه سرباز طی می¬شود. نخبه سربازان موظف هستند در مدت مقرر طرح را زیر نظر استاد راهنما و مشاور انجام داده و به سازمان ارائه کنند. در پایان، طرح انجام شده مورد ارزیابی داوران قرار گرفته و نهایی می¬شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می¬توانید با شماره تماس 05132232004 داخلی 3436 با کارشناس پژوهش سازمان کتابخانه¬ها، موزه¬ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید