۱۳۹۳-۰۷-۱۲

تالار مطالعه و گردش کتاب جوانان و نوجوانان دختر

تالار مطالعه و گردش کتاب  جوانان و نوجوانان دختر در مهرماه 1381 در طبقه منهای یک کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی در سالنی به مساحت 220 مترمربع جهت استفاده  دانش آموزان مقاطع راهنمايي و دبيرستان در نظر گرفته‌شده ، كه براي ورود به تالار و استفاده از خدمات آن ، داشتن كارت عضويت ( نوجوانان كد 7- نخبگان نوجوان كد اختصاصي70 - جوانان كد عضويت 6- طلاب حوزه‌هاي علميه سال اول و دانش آموزان پیش‌دانشگاهی كد اختصاصي  60 ) الزامي است. اعضاي تالار می‌توانند در هر نوبت 3 كتاب به مدت يك ماه به امانت ببرند. در ضمن خدمات تمديد كتاب حذف گرديده است . همچنين اعضاي تالار  علاوه بر امكانات   ( مطالعه و امانت ) بخش جوانان می‌توانند در صورت نبودن كتاب مورد درخواست  2 كتاب از بخش گردش كتاب نيز به امانت ببرند. زائران محترم و مرجعان غیر عضو نیز می‌توانند با ارائه کارت شناسایی و کارت میهمان از سالن مطالعه اين تالار  استفاده كنند.

در صورت مفقود يا مخدوش كردن كتاب عضو موظف به تهيه اصل كتاب و در صورت پيدا نشدن اصل كتاب مشابه آن را خريداري و به تالار تحويل نمايد.

آوردن كيف به داخل تالار ممنوع هست و  مراجع می‌توانند کتاب‌های شخصي خود را در تالار مطالعه نمايند.

تالار جوانان و نوجوانان دختر دارای مجموعه‌ای غنی مشتمل بر 58335 نسخه كتاب در رشته‌های مختلف و مناسب جوانان و نوجوانان هست كه هرماه كتب جديد نيز خريداري و به مجموعه افزوده می‌گردد. . در این تالار کتاب‌های مرجع بسیار ارزشمند شامل دایره الم عارف‌ها، فرهنگ‌ها، اطلاعات عمومی و دانشنامه‌ها جهت استفاده مراجع در تالار موجود هست. تعداد اعضاي تالار جوانان و نوجوانان دختر تاکنون 39972 نفر هست.

جستجوی رایانه‌ای منابع، امکان مطالعه منابع کتابخانه در داخل تالار، کپی‌برداری از منابع، معرفی به تالارهاي قفسه باز بانوان، مخزن بسته  جهت مطالعه و بخش گردش كتاب بانوان، گردش كتاب آقايان جهت امانت منابع و پیگیری منابع مورد درخواست مراجع از خدمات این تالار هست.

تلفن مستقيم 32238501 و داخلي3343-3345

 

* ساعات فعالیت این تالار جهت ارائه خدمات بجز ایام تعطیل و جمعه ها از ساعت 7:15 الي 19 می باشد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود