سازمان کتابخانه ها،موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

library.aqr.ir/KetabSal

مهمـــترین اخبار جشنواره

۱۳۹۶-۰۲-۱۳

فراخوان دهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی به 1500 ناشر فعال در حوزه اسلامی

فراخوان دهمین جشنواره انتخاب کتاب سال رضوی به 1500 ناشرفعال در حوزه اسلامی به شهرهایی مانند تهران ، قم، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد و... ارسال شده است.
به گزارش روابط ‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، دبیر اجرایی دهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی اعلام کرد: فراخوان دهمین جشنواره انتخاب کتاب سال رضوی به 1500 ناشرفعال در حوزه اسلامی به شهرهایی مانند تهران ، قم، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد و... ارسال شده است. مهدی قیصری نیک خاطرنشان کرد: اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی،گسترش فعالیت‌های علمی، هنری و پژوهشی مرتبط با سیره و ابعاد مختلف شخصیت امام رضا(علیه‌السلام)، شناسایی، تجلیل و حمایت از تولیدکنندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در این زمینه و کمک به انتشار گستردة آن‌ها از اهداف برگزاری دهمین جشنواره انتخاب کتاب سال رضوی است. وی با بیان اینکه دهمین جشنوارة بین‌المللی انتخاب کتاب سال رضوی در بخش‌های کتاب برتر، کتاب دیجیتال برتر، پایان‌نامه برتر، ناشر برتر و حمایت از آثار رضوی با موضوع امام رضا(علیه‌السلام) و خاندان آن حضرت، برگزار می شود اظهار داشت: نویسندگان، فعالان حوزه فرهنگ رضوی و ناشران می توانند تا 20 خردادماه سال جاری آثار خود را به دبیرخانه جشنواره انتخاب کتاب سال رضوی ارسال نمایند، مراسم اختتامیه جشنواره نیز همزمان با دهة کرامت، در سازمان کتابخانه‏ ها، موزه‏ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی برگزار می شود.
   گفتنی است که نویسندگان، ناشران و فعالین در حوزه رضوی، می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات این جشنواره به سایت جشنواره به نشانی http://library.aqr.ir/ketabsal مراجعه نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود