کتابخانه تخصصی ادبیات آستان قدس رضوی

library.aqr.ir/Literature

اخبار سایت

۱۳۹۸-۱۰-۳۰
سومین نشست خوانش متون دفاع مقدس، با محوریت کتاب «جنون مجنون» و با تأکید بر رشادت‌های سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی در واحد مطالعات کتابخانۀ مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد.
۱۳۹۸-۱۰-۳۰
خوانش کتاب جنون مجنون با حضور قهرمانان کتاب در واحد مطالعات دفاع مقدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر امام رضا علیه‎السلام
۱۳۹۸-۱۰-۲۶
کتاب «جنون مجنون» یکی از بهترین آثار ادبیات دفاع‌مقدس در خراسان و مجموعه‌ای از احساسات است که شاید بهتر بود این کتاب «اشک‌ها و لبخندها» نام می‌گرفت.
۱۳۹۸-۱۰-۲۶
این اثر از سوی سید تسلیم کاویان به هدف درجه دکتری از دانشگاه تهران نگاشته شده و از سوی هیات داوران دانشگاه نیز به حیث اثر عالی تحقیقی در راستای زبان و ادبیات فارسی دری ارزیابی و تایید گردیده است.
۱۳۹۸-۱۰-۲۶
در این نوشته ضمن توجه به ادبیات کودکان و نوجوانان زمینه لازم جهت استفاده بهتر از فرهنگ و ادب ایرانی بویژه در دوران کودکی و نوجوانی مورد توجه است.
۱۳۹۸-۱۰-۲۶
در این کتاب سعی شده با پرداختن به عوالم ملکوتی و ویژگی‌های کودکانه، تبیین مناسبات و حقیقت مشترک میان دو امر «کودکی» و «عرفان»مقایساتی میان «کودکان »و «عارفان» به عمل آید تا با کشف همانندی و پیوند…
۱۳۹۸-۱۰-۲۶
از هوشنگ مرادی کرمانی تاکنون کتاب‌های قصه های مجید، بچه‌های قالی باف خانه، نخل، خمره، مشت بر پوست، تنور و داستان‌های بسیار دیگر، منتشر شده است که برخی از آن‌ها به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و ...…

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب این وب سایت چیست؟

انتخاب‌ها

تصاویر شاعران