کتابخانه تخصصی ادبیات آستان قدس رضوی

library.aqr.ir/Literature

اخبار سایت

۱۳۹۸-۱۱-۲۸
آثار برگزيده سي و هفتمين دوره جايزه كتاب سال جمهوري اسلامي ايران، در کتابخانه آستان قدس رضوی بررسی شد، موجودی آن در مخزن بسته یا کتابخانه تخصصی ادبیات با نرم افزار سیمرغ جستجو شد.
۱۳۹۸-۱۱-۲۶
علیرضا کمره‎ای از چهره‌های پرکار انقلاب است که سهم بزرگی در مطالعات فرهنگی و مشخصاً مطالعات جنگ دارد با رویکرد اجتماعی خود به انقلاب، جنگ و حوزهٔ فرهنگ، میهمان نشست 15 و 16 بهمن ماه 1398، در تالار…
۱۳۹۸-۱۱-۲۶
برگزاری نشست های عمومی و تخصصی با محوریت موضوعی دفاع مقدس، فعال‌سازی گروههای علمی و پژوهشی، بهره‌برداری مناسب از توانمندی‌های کلیه سازمان‌های مرتبط با این حوزه، نیازسنجی پژوهشی در موضوع ادبیات…
۱۳۹۸-۱۱-۲۴
کتاب یخ در بهشت روایت مادرانی است که خودشان از قهرمانی دیگران قصه‌ها گفته‌اند و حالا خودشان قهرمانی شده‌اند که از آن‌ها قصه‌ها باید گفت.
۱۳۹۸-۱۱-۲۴
کتاب بی‌قراری ها دل نوشته‌های داوران هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس در سال 1396 است که مصطفی رحیمی نوشته است.
۱۳۹۸-۱۱-۲۴
از زمان پیروزی انقلاب تا به امروز تحولات بسیاری در جمهوری اسلامی رخ داده است، آنچه در این مجموعه آمده است، گزارش تمام رویدادهای آن ایام نیست. بلکه مربوط است به آنچه ازآن‌ها مطلع بوده‌ام.
۱۳۹۸-۱۱-۲۳
بچه که بودم دلم به گرفتن گوشه چادر مادرم و رفتن به بیرون خوش بود. اکنون بزرگ شده‌ام مادرم را می‌خواهم، نه برای گرفتن گوشه چادرش؛ می‌خواهمش که با گوشه چادرش اشک‌هایم را پاک کنم.

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب این وب سایت چیست؟

انتخاب‌ها

تصاویر شاعران