نمایشگاه آثار سعید عاکف در واحد مطالعات دفاع مقدس
۱۳۹۸-۰۹-۲۳
برگزاری نمایشگاهی از کتب استاد عاکف به مدت یک ماه (آذر98) در محل واحد مطالعات دفاع مقدس کتابخانه تخصصی ادبیات اطلاع رسانی شد.

برگزاری نمایشگاهی از کتب استاد عاکف به مدت یک ماه (آذر98) در محل واحد مطالعات دفاع مقدس کتابخانه تخصصی ادبیات اطلاع رسانی شد.

دومین نشست خوانش متون دفاع مقدس با مشارکت کارگروه ادبیات دفاع مقدس اندیشگاه رضوی و پایگاه بسیج سازمان و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان خراسان رضوی و حضور اساتید و صاحبنظران دفاع مقدس و همکاران و محققان 4 آذر 1398 برگزار شد. حدود سی نفر در این نشست ادبی شرکت نمودند.
معرفی نویسنده و آثارش، مختصری درباره موضوع کتب و خوانش بخشی از دو کتاب گمشده مزار شریف و بزم باران و پرسش و پاسخ از استاد عاکف از جمله بخشهای این نشست ادبی بود.
پس از این نشست استاد عاکف از واحد مطالعات دفاع مقدس دیدار نموده و وجود چنین مراکزی را یک نعمت ارزشمند دانسته و شرکت کنندگان با این مولف عکس یادگاری گرفتند.
حضور نویسندگان و صاحبان آثار در واحد مطالعات دفاع مقدس و گفتگو و معرفی کتابهایی که هشت سال از تاریخ کشورمان در سالهای دفاع را شامل می شود، پر رنگ کردن ارزشهایی که امروزه کمرنگ شده مثل نماز خواندن و نماز شبها و ذکر و دعا و توسل رزمندگان به معصومین از نکاتی است که می بایست پررنگ شود و بیشتر مورد توجه باشد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب این وب سایت چیست؟

انتخاب‌ها

تصاویر شاعران