انديشه ناب
۱۳۹۹-۰۸-۱۴
کتاب یک غذاست، یک غذای روح است؛ یک نوشیدنی روح است و چنانچه مقوی باشد، روح را تقویت می‎کند.سیدعلی خامنه‌ای

این کتاب مجموعه‌ای است از برنامه‌های کاربردی مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری در موضوع کتاب و کتابخوانی. کتاب حاضر در سه فصل ارائه شده و تلاش دارد تا حدودی به این موضوع مهم جامه‌ی عمل بپوشاند.
کتاب حاضردر سه فصل اصلی تدوین شده است:
فصل اول: شامل محموعه‌ای از رهنمودها و بیانات کاربردی مقام معظم رهبری، طی سالیان متمادی درباره‌ی موضوع کتاب و کتاب‌خوانی است که سعی شده با بهره‌گیری از این بیانات مجموعه‌‍ای از برنامه‌های کاربردی و قابل اجرا  در زمان‌ها و مکان‌های مختلف ذکر گردد. فصل دوم کتاب شامل مجموعه‌ای از عناوین کتاب‌هایی است که توسط معظم‌له، به مناسبت‌های مختلف و زمان‌های خاص درباره‌ی آنها، سخنانی ایراد فرموده و یا تقریظاتی توسط ایشان،پس از مطالعه اثر یادداشت شده است.
 فصل سوم شامل بیانات کوتاه و کاربردی مقام معظم رهبری در موضوعات اهمیت کتاب‌خوانی، اهمیت کتاب‌خوانی، اهمیت کتاب، اهمیت نمایشگاه کتاب، نقش کتاب در تبیین انقلاب اسلامی، رهنمودهای کاربردی در گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و نقد کتاب، می‌باشد.

انديشه ناب: مجموعه برنامه‌هاي کاربردي مبتني بر رهنمودهاي انديشه ناب به اهتمام حسين رحيميمقام معظم رهبري در موضوع کتاب و کتاب‌خواني/ به اهتمام حسين رحيمي؛ مرکز مجري: مرکز مطالعات فرهنگي شعر تهران.- تهران: موسسه نشر شهر،1390.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب این وب سایت چیست؟

انتخاب‌ها

تصاویر شاعران