تعطیلات نوروز؛ روزانه 14 ساعت به صرف موزه

افزایش ساعات بازدید از موزه‌های آستان‌قدس‌رضوی در ایام تعطیلات نوروز1397

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان‌قدس رضوی، رئیس ادارۀ گنجینه‌های موزه‌های آستان‌قدس‌رضوی از افزایش ساعات بازدید از این گنجینه‌ها در تعطیلات عید نوروز خبر داد.

جواد درسوئی تصریح کرد: همزمان با فرا رسیدن سال جدید و افزایش حضور زائران در حرم مطهر رضوی در آغازین روزهای سال نو، همانند سال‌های گذشته، ساعات بازدید از موزه‌های آستان‌قدس‌رضوی افزایش یافت. وی ادامه داد: ساعت بازدید از موزۀ مرکزی واقع در صحن کوثر، با گنجینه‌های تاریخ حرم رضوی، سکه، اسکناس، تمبر و اقلام پستی، نجوم، آبزیان، سلاح، ظروف، ساعت، هنرهای تجسمی و مدال از ساعت 8 تا 22 تعیین شد.

درسوئی افزود: زائران حریم رضوی در تعطیلات نوروزی از ساعت 8 تا 19 می‌توانند از موزۀ قرآن و نفایس، هدایای مقام معظم رهبری و تالار آثار اهدایی استاد محمود فرشچیان بازدید کنند. رئیس ادارۀ گنجینه‌های موزه‌های آستان‌قدس‌رضوی، همچنین در ارتباط با موزۀ فرش بیان کرد: این موزه در جوار موزۀ مرکزی واقع شده و زائران گرامی می توانند از ساعت 8 تا 12:30 از آن دیدن کنند. وی در ادامه، بازدید از موزۀ مردم شناسی واقع در ضلع غربی صحن جامع رضوی را نیز به علاقه‌مندان توصیه کرد و گفت: این موزه در ایام نوروز، از ساعت 8 تا 12:30 آمادۀ استقبال از بازدیدکنندگان است.
 
1396/12/23 چهارشنبه
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 104