نمایشگاهی از کتاب‌های علوی، تقوی و زینبی در کتابخانۀ مرکزی آستان‌قدس‌رضوی دایر شد

     به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان‌قدس‌رضوی، همزمان با ایام ولادت امیرالمؤمنین‌علی(ع)، امام‌جواد(ع) و شهادت حضرت‌زینب(س) به مدت یک هفته از ششم تا سیزدهم فروردین‌ماه، نمایشگاهی از کتاب‌های چاپی با موضوعیت این سه نور هدایت الهی در کتابخانۀ مرکزی آستان‌قدس‌رضوی برگزار شده است.

رئیس اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان یاد شده، هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی بازدیدکنندگان زائر و مجاور با منابع معرفتی شیعه و ترغیب آنان به مطالعه در این حوزه دانست و گفت: این منابع تنها نمونه‌ای از منابع گستردۀ موجود در این کتابخانه است. محمدجواد قوی بیان کرد: امیدواریم چنین حرکت‌هایی مخاطبان و به خصوص جوانان را در بهره‌مندی هرچه بیشتر از منابع عظیم این کتابخانه به عنوان یکی از قطب‌های فرهنگی منطقه، ترغیب کند تا با استفاده از منابع گستره‌ای که به راحتی در دسترس است، هرچه بیشتر در جهت غنای معرفتی خود در زمینۀ تاریخ و معارف شیعه بکوشند.

گفتنی است که این نمایشگاه از دوشنبه ششم فروردین تا پایان تعطیلات نوروزی، از ساعت7:30 الی 18:30 در طبقۀ همکف کتابخانۀ مرکزی آستان‌قدس‌رضوی دایر خواهد بود.  

 
1397/1/8 چهارشنبه
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 92