هر روز، یک زنگ کتاب در بزرگداشت دهۀ فجر

کتابداران آستان‌قدس‌رضوی در ایام دهۀ فجر، با اجرای زنگ‌ کتاب‌های متعددی در مشهد و شهرستان‌ها، جشن چهل‌سالگی انقلاب را گرامی داشتند
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان‌قدس‌رضوی، کتابداران کتابخانه‌های وابسته به این سازمان در مشهد و شهرستان‌های سراسر کشور، در ایام دهۀ مبارک فجر، برنامه‌های زنگ کتاب خود را که به طور پیوسته با موضوعات مختلف برگزار می‌شود، با موضوع انقلاب اجرا کردند. در این میان، کتابخانۀ امام رضا(ع) شهرستان بیرجند، در نخستین روز دهۀ مبارک فجر، چهلمین زنگ کتاب خود را به صدا درآورد و در هفتمین روز از این دهۀ فرخنده، چهل‌و‌هفتمین برنامۀ زنگ کتاب این شهرستان را با موضوع انقلاب، در مدارس و مناطق مختلف این شهرستان اجرا کرد.
زهرا خسروی به مراکزی که در این مدت، زنگ کتاب در آن اجرا شده است اشاره کرد و گفت: دبیرستان دخترانۀ ریحانه، هنرستان دخترانۀ عصر انقلاب، مهد و پيش‌دبستاني ياس، دبيرستان دخترانۀ شادروان محسن كارگر، خيريۀ صديقۀ اكبري معروف به خانۀ ولي‌عصر(عج) و مهد و پيش‌دبستاني دنياي شادي، مراکزی است که در ایام دهۀ فجر محل اجرای برنامۀ زنگ کتاب در شهرستان بیرجند بوده است.
همچنین در این مدت، سيزدهين، چهاردهمين و پانزدهمين زنگ كتاب شهرستان بروجرد نیز به همت کتابداران کتابخانۀ امام رضا(ع) بروجرد وابسته به آستان قدس رضوی، در مدارس این شهرستان به اجرا درآمد که با استقبال خوبی از سوی دانش‌آموزان روبه‌رو شد.
گفتنی است که هدف از این برنامه‌ها، گرامی‌داشت چهلمین بهار انقلاب و آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان با سرگذشت استقلال میهن اسلامی و پیروزی ملت بر استکبار جهانی است.
 
1397/11/21 يكشنبه
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 20