نواختن زنگ کتاب برای نوجوانان مؤسسۀ بیت‌المهدی

نوجوانان و بزرگ‌سالان مؤسسۀ علوم قرآنی بیت المهدی، میزبان صد‌و‌یازدهمین برنامۀ زنگ کتاب کتابخانۀ آستان قدس رضوی شدند.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان ‌قدس‌ رضوی، به همت کتابخانۀ مرکزی این سازمان، صد‌و‌یازدهمین برنامۀ زنگ کتاب در مؤسسۀ علوم قرآنی بیت المهدی، در حضور نوجوانان و بزرگ‌سالان این مؤسسه انجام شد.
از مهم‌ترین برنامه‌های اجراشده در این زنگ کتاب، معرفی چند کتاب برگزیدۀ نوجوان و بزرگسال و خواندن برخی از کتاب‌ها در جمع حضار بود که با استقبال خوبی روبه‌رو شد.
از جمله کتاب‌هایی که در این برنامه مورد خوانش قرار گرفت، «آیین مهرورزی»، از محمدرضا کاشفی با موضوع تبیین جنبه‌های مختلف مهرورزی در انسان و ابعاد نظری و علمی این نیاز، «سربلند» روایت زندگی شهید مدافع حرم شهید محسن حججی، «یک نفر تو را دوست دارد» اثر علی باباجانی، «منتقم مظلومان» اثر «امير سيف‌الديني»، «حسني نگو يه گل بگو» سرودۀ حميد مرعشي؛ «معجزات حضرت رقيه(س)» نوشتۀ علي فلسفي و «راز درخت کاج» با موضوع خاطرات مادر شهيد زينب کمايي بود.
گفتنی است که طرح زنگ کتاب با هدف نشر فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی از ابتدای سال 97 از سوی کتابخانۀ مرکزی آستان قدس رضوی و کتابخانه‌های وابسته به این سازمان در سطح کشور، در مدارس و مراکز مختلف اجرا می‌شود که تاکنون پیوسته با استقبال خوب مخاطبان روبه‌رو بوده است.
 
1398/1/24 شنبه
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 12