نمایشگاه کتاب و پوستر «من یک سپاهی‌ام»

در پی اظهارات اخیر دونالد ترامپ و در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نمایشگاهی از کتاب و پوستر در کتابخانۀ امام رضا(ع) شهرستان تربت حیدریه وابسته به آستان قدس رضوی برپا شد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان ‌قدس‌ رضوی، مسؤول کتابخانه امام رضا(ع) تربت حیدریه در این باره اظهار کرد: در پاسخ به عربده‌کشی‌های ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که واکنش همۀ دولت‌مردان سیاسی و نظامی کشورمان را در پی داشت،کتابخانۀ امام رضا(ع) تربت حیدریه از کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی، با برگزاری کمپینی، همراه با ملت بصیر و ولایت‌مدار ایران‌زمین، با برپایی نمایشگاهی از کتاب و پوستر در این باره، حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد.
جواد صادقی‌فر در این باره افزود: از مهم‌ترین منابعی که در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است، عناوینی همچون «دانستنی‌های جنگ نرم»، «کاخ سفید»، «نبرد پنهان غرب»، «کدخدا در بن‌بست»،«راهبرد امریکا در خلیج فارس» و ... را می‌توان نام برد.
وی در پایان تصریح کرد: این نمایشگاه، از 24 تا 29 فروردین‌ماه‌۱۳۹8 در این کتابخانه، در معرض دید علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی قرار دارد.
گفتنی است که چند روز قبل، دونالدترامپ، رئیس‌جمهور امریکا، در بیانیه‌ای رسماً سپاه پاسداران ا نقلاب اسلامی را در فهرست سازمان‌های تروریسیت قرار داد و این نخستین بار است که کاخ سفید، یک نهاد رسمی نظامی وابسته به حکومت یک کشور خارجی را تروریست اعلام می‌کند.
 
1398/1/25 يكشنبه
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 7