5 عنوان کتاب جدید با موضوع رضوی تولید می‌شود
۱۳۹۹-۰۴-۰۴
همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت رضا(ع) 5 عنوان کتاب جدید منتشر می‌شود.
همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت رضا(ع) 5 عنوان کتاب جدید منتشر می‌شود.

 

همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت رضا(ع) 5 عنوان کتاب جدید با موضوع رضوی توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر می‌شود.

 

مدیر عامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در گفت‌وگو با آستان ‌نیوز با بیان این خبر گفت: «چهل جلوه حضور»‌، «زیست‌نامه مادر امام رضا(ع)»‌، «این لحظه‌ها را دوست دارم»، «‌سلام امام رضا جان»، جلد دوم رمان «آبی‌ها» از جمله آثار رضوی به‌نشر است که همزمان با دهه کرامت رضوی روانه بازار کتاب می‌شود.

حسین سعیدی افزود: این آثار توسط نویسندگان برجسته روح‌الله شفیعیان، ناهید طیبی‌، مریم زرنشان، مسلم ناصری و سعید تشکری در دو گروه سنی بزرگسال و کودک و نوجوانان نوشته شده است.

وی ادامه داد: همچنین در ایام دهه کرامت رضوی، جلد اول رمان «‌آبی‌ها‌» از سعید تشکری و کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» از محمدحکیمی تجدید چاپ خواهند شد.

مدیر عامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) ادامه داد: کتاب‌های «‌لالالالا کبوتر بال داره» از علی‌محمد مودب و «گزیده عیون اخبار‌الرضا(ع)» از دکتر محمد هادی زاهدی از دیگرکتاب‌های حوزه رضوی این انتشارات هستند که مراحل پایانی آماده‌سازی را طی می‌کنند.

 

انتشار 134 عنوان کتاب با موضوع رضوی در به‌نشر

‌وی با تأکید بر اینکه انتشار آثار رضوی منتسب به امام رضا(ع) یکی از اولویت‌های انتشارات آستان قدس رضوی است، تصریح کرد: انتشارات به‌نشر به عنوان بزرگترین ناشر شرق کشور با تمرکز بر تولید آثار با موضوع معارف اسلامی و ارزش‌های نظام ولایی آثار متنوعی را برای مخاطبان کودک، نوجوان و بزرگسال با محوریت امام رضا(ع) در حوزه‌های رمان رضوی، آثار داستانی، شعر رضوی، مجموعه دلنوشته‌ها و نثرهای ادبی رضوی، زیارت، آداب و رسوم آن، آثار پژوهشی رضوی و آموزه‌های رضوی به قلم نویسندگان تراز انقلاب اسلامی به چاپ رسانده است.

مدیرعامل به‌نشر‌(انتشارات آستان قدس رضوی) تأکید کرد: تا کنون در این انتشارات، 134 عنوان کتاب با موضوع امام رضا(ع) ویژه دو گروه سنی کودک و نوجوان و بزرگسال تولید شده است.

 سعیدی با اشاره به چاپ و انتشار 100 عنوان کتاب رضوی ویژه بزرگسالان در به‌نشر تصریح کرد: رمان عاشقانه «دعبل و زلفا» به قلم مظفر سالاری، مجموعه 8 جلدی «آهوانه‌ها» به قلم سید محمد سادات اخوی، «در سال‌های دور» به قلم حسن احمدی، «در جستجوی خورشید» و «امام رضا(ع) و زندگی» به قلم مهدی غلامعلی، «موقف‌»، «‌اوسنه‌ گوهرشاد» و «آبی‌ها» از سعید تشکری از مهم‌ترین آثار رضوی به‌نشر در بخش بزرگسال است.

وی با بیان اینکه تا کنون 34 عنوان کتاب ویژه گروه سنی کودک و نوجوان با موضوع رضوی منتشر شده است، ادامه داد: در بخش کتاب‌های پروانه‌(کودک و نوجوان) با موضوع رضوی نیز می‌توان به «بیدارم کن» و «راز آن بوی شگفت» از فریبا کلهر، «اعترافات غلامان» به نویسندگی حمیدرضاشاه آبادی، «ماه غریب من»‌، «مرغابی‌های مهمان»، «رضا جان خوش آمدی» از مجید ملامحمدی، «نشانه‌ها» به قلم ابراهیم حسن بیگی و «یاس نجمه» از حمید هنرجو اشاره کرد.

مؤلف/نویسنده/عکاس:
منبع:
سایت آستان نیوز
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید