فراخوان «مطالعه و کتابخوانی عمومی در حرم رضوی» منتشر شد
۱۴۰۰-۰۱-۱۴
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی
فراخوان «مطالعه و کتابخوانی عمومی در حرم رضوی» منتشر شد

 

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی فراخوان «مطالعه و کتابخوانی عمومی در حرم مطهر رضوی» منتشر شد.

 

به گزارش آستان ‌نیوز، کتاب و کتابخوانی شاهراه تمدن‌سازی است و نهادها و سازمان‌ها نیز باید سهم خود را در این مهم ایفا کنند.

یکی از نهادهایی که در این زمینه همواره ایفای نقش کرده، آستان قدس رضوی است که این بار نیز وارد میدان شده و گسترش کتاب و کتابخوانی را مقصود قرار داده است.

معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در این راستا اقدام به انتشار فراخوان «مطالعه و کتابخوانی عمومی در حرم مطهر رضوی» کرده است.

ملاک داوری پیشنهادات برای این فراخوان توجه به جایگاه قدسی حرم و امکانات حرم مطهر رضوی، توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص کتاب و کتابخوانی، ابتکاری و خلاقانه بودن طرح، توجه به حضور دائمی زائر در حرم مطهر رضوی، کم هزینه بودن و قابلیت اجرا با کمترین امکانات برای گروه های سنی مختلف است.

 

مهلت ارسال طرح و ایده‌ها تا 15 اردیبهشت ماه سال 1400 خواهد بود از این رو از تمامی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی دعوت می‌شود در این فراخوان شرکت کرده و نظرات و طرح‌های خود را به آدرس haram.razavi.ir  ارسال کنند؛ در پایان به برترین ایده و طرح در خصوص موضوعات یاد شده جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

گفتنی است، طرح «رواق کتاب» یکی از برنامه‌های ویژه معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در ایام و مناسبت‌های خاص با اجرای برنامه‌های متنوع پذیرای زائران، فعالان حوزه کتاب، نویسندگان و صاحب نظران است.

مؤلف/نویسنده/عکاس:
منبع:
سایت آستان نیوز
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید