The Unit Reasearch and Publishers The Organization Of Libraries Museums and Documents center of Astane Qudse Razavi

The Unit Reasearch and Publishers The Organization Of Libraries Museums and Documents center of Astane Qudse Razavi

۱۳۹۸-۰۵-۰۳

برگزاری جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی و اسلامی - جایزه ویژه علامه مجلسی

جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی و اسلامی - جایزه ویژه علامه مجلسی در سال 1397 متناسب با نیازها و اقتضای زمان، فعالیت خود را آغاز کرد و در پی آن، إن شاء الله با هدف تکمیل رسالت علمی فرهنگی خود به حیات خود ادامه خواهد داد..
این جشنواره امید دارد با فعالیت خود و با دریافت آثار و انتشار آنلاین آثار برگزیده که موفق به کسب (امتیاز عالی) از هیات داوران جشنواره شده اند، دستاوردهای جامعه علمی، تحقیقاتی و آموزشی کشور را به نحو شایسته ای در اختیار اساتید، دانشجویان و پژوهشگران ارجمند قرار دهد. به منظور استفاده پژوهشگران ارجمند، مجموعه آثار جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی و اسلامی در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.fomb.fseas.ir نمایه سازی می شود.
علاقه مندان می توانند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره به ایمیل دبیرخانه به نشانی majlesifestival@gmail.com ارسال نمایند و یا اینکه در وبسایت جشنواره ثبت نام کرده و آثار خود را از طریق پروفایل کاربری ارسال کنند.
تمامی رشته های مرتبط با حوزه های علوم انسانی و علوم اسلامی می توانند در جشنواره علامه مجلسی شرکت نمایند. شرکت کنندگان ارجمند می توانند پایان نامه ها، طرح های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب ها و پروپوزال های علمی خود را برای شرکت در جشنواره علامه مجلسی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایید

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید