۱۳۹۸-۰۵-۰۳
برگزاری جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی و اسلامی - جایزه ویژه علامه مجلسی

جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی و اسلامی - جایزه ویژه علامه مجلسی در سال 1397 متناسب با نیازها و اقتضای زمان، فعالیت خود را آغاز کرد و در پی آن، إن شاء الله با هدف تکمیل رسالت علمی فرهنگی خود به حیات خود ادامه خواهد داد..
این جشنواره امید دارد با فعالیت خود و با دریافت آثار و انتشار آنلاین آثار برگزیده که موفق به کسب (امتیاز عالی) از هیات داوران جشنواره شده اند، دستاوردهای جامعه علمی، تحقیقاتی و آموزشی کشور را به نحو شایسته ای در اختیار اساتید، دانشجویان و پژوهشگران ارجمند قرار دهد. به منظور استفاده پژوهشگران ارجمند، مجموعه آثار جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی و اسلامی در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.fomb.fseas.ir نمایه سازی می شود.
علاقه مندان می توانند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره به ایمیل دبیرخانه به نشانی majlesifestival@gmail.com ارسال نمایند و یا اینکه در وبسایت جشنواره ثبت نام کرده و آثار خود را از طریق پروفایل کاربری ارسال کنند.
تمامی رشته های مرتبط با حوزه های علوم انسانی و علوم اسلامی می توانند در جشنواره علامه مجلسی شرکت نمایند. شرکت کنندگان ارجمند می توانند پایان نامه ها، طرح های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب ها و پروپوزال های علمی خود را برای شرکت در جشنواره علامه مجلسی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایید

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید