۱۳۹۴-۰۷-۳۰

فراخوان جایزه «مهدی آذریزدی»

جایزه ادبی هنری مهدی آذریزدی با موضوع «بازنویسی و بازآفرینی ادبیات کهن فارسی برای کودکان و نوجوانان» کلید خورد.

به گزارش لیزنا، جایزه مهدی آذریزدی از سوی مؤسسه فرهنگی هنری ریحانه الرسول (یزد) با حمایت علمی شورای کتاب کودک هر سال به بهترین بازنویسی و بازآفرینی از ادبیات رسمی و ادبیات عامیانه در انواع داستان، ادبیات دینی، تاریخی‌، زندگی‌نامه‌ و دیگر تجربیات در این زمینه اهدا می‌شود.


پلاک جایزه آذریزدی، لوح افتخار‌ و مبلغ 20 میلیون ریال جایزه نقدی به نویسنده و 20 میلیون ریال جایزه نقدی به تصویرگر اثر بازنویسی و یا بازآفرینی‌شده که واجد ویژگی‌های برتر متن و تصویر باشد تعلق خواهد گرفت.

جایزه تقدیری‌های نیز به شرح زیر است:

- لوح تقدیر جایزه آذریزدی همراه با 20 میلیون ریال جایزه نقدی برای دو نویسنده‌ برتر آثار بازنویسی و بازآفرینی

- لوح تقدیر جایزه آذریزدی همراه با 20 میلیون ریال برای دو تصویرگر برتر آثار بازنویسی و بازآفرینی

- لوح تقدیر جایزه آذریزدی برای ناشرانی که آثارشان در بخش‌های مختلف مورد تقدیر قرار گرفته‌اند

از همه ناشران و پدیدآورندگان، نویسندگان و تصویرگران دعوت شده با ارسال دو نسخه از آثار بازنویسی و بازآفرینی منتشرشده در سال‌های 1390 ‌، 1391 ‌، 1392 در اولین دوره جایزه ادبی هنری مهدی آذریزدی شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار 20 بهمن 1393 ‌و مکان ارسال آثار به نشانی تهران‌، هتل البرز‌، خیابان وصال شیرازی‌، پلاک 2 یا آدرس الکترونیکی AZARYAZDIAWARD@GMAIL.COMآدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید است. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با شماره 09355649344 تماس گیرند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود