۱۳۹۴-۰۸-۰۳

کارگاه های «سند شناسی» و «نمایه سازی» در کتابخانه ملی یزد

کارگاه های آموزشی «سند شناسی» و «نمایه سازی» توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان یزد برگزار می شود.

به گزارش لیزنا، به مناسبت بزرگداشت ۱۹ اردیبهشت"روز اسناد ملی و میراث مکتوب" سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان یزد در نظر دارد کارگاه های آموزشی " سند شناسی و نمایه سازی " را برگزار نماید.
محمد رضا ملک ثابت مدیر سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان یزد در این زمینه گفت: سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان در نظر دارد به مناسبت بزرگداشت ۱۹ اردیبهشت"روز اسناد ملی و میراث مکتوب" و در راستای ارتقای سطح آگاهی و دانش افزایی تخصصی پژوهشگران اسناد، مسئولین اسناد و مدارک و بایگانهای ادارات استان، اساتید، دانشجویان و سایر علاقمندان کارگاه های آموزشی" سند شناسی" و" نمایه سازی " را با تدریس اساتید مدعو از سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به صورت کاملاً رایگان، در تاریخ سه شنبه ۲۲/۰۲/۹۴ از ساعت ۸ الی۱۴ در سالن آمفی تاتر بنیاد ملی نخبگان واقع در بلوار دانشجو برگزار نماید.

علاقمندان در صورت تمایل به ثبت نام در این کارگاه ها می توانند با شماره تلفن۳-۶۲۰۲۵۰۱ داخلی ۱۲ تماس حاصل فرمایند.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی استان یزد به عنوان یک نهاد پژوهشی، آموزشی و فرهنگی پیش از این نیز کارگاه های آموزشی حافظه جهانی یونسکو، آشنایی با خطوط قدیمه، آموزش سیاق، مدیریت اسناد الکترونیکی با تکیه بر اتوماسیون اداری و همایش های مانند سلسله گفتگوهای یزد شناسی و ... را با حضور اساتید و سخنرانان متخصص کشور و استان برگزار کرده و مورد استقبال فرهیختگان، علاقمندان، دانشجویان، اساتید دانشگاه و .... واقع شده است.


افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود